7ZIP Zamiast Płatnych Kompresorów.

7ZIP – najlepszy, darmowy program do pakowania/rozpakowywania plików.

7ZIP

Kolejny wartościowy program , który polecam po osobistym przetestowaniu , to ZIP7 , występujący również pod nazwą 7ZIP. Jest świetnym uzupełnieniem , przydatnym do archiwizowania oszczędzającego miejsce na dyskach, lub np. do przesyłania folderu, jako załącznik w jednym pliku. Zobacz niżej inne zalety kompresora 7ZIP w porównaniu
do znanych programów konkurentów.

7ZIP pokonał drogie , płatne  programy kompresujące

Przede wszystkim jest wydajniejszy od płatnego WinZIP-a  i  WinRAR –a , co zostało potwierdzone w testach czasopisma Komputer Świat , gdzie zajął pierwsze miejsce pod względem wydajności i funkcjonalności w stosunku do kosztów i pokonał płatne , popularne programy.

7ZIP współpracuje świetnie z każdym Windowsem , ale trzeba uważać przy instalacji.

W trakcie instalacji trzeba zwrócić uwagę, jaką wersję Windowsa posiadamy.  System 32bitowy nie współpracuje z 7Zip w wersji 64 bitowej , a wersja 7Zip 32 bitowa , wprawdzie instaluje się bez problemu na 64 bitowym Windowsie , ale ma problemy z integracją menu kontekstowego , czyli szybkiego dostępu z poziomu prawego przycisku myszy.

Zalecam więc instalować kompresor 32-bitowy na Windowsie 32-bitowym, a kompresor  64-bitowy na Windowsie 64-bitowym. Nie będzie wtedy żadnych problemów i wszystko będzie działać prawidłowo.

Aby pobrać natychmiast wydajny , bezpłatny 7ZIP w najnowszej wersji na platformę 32 bitową, kliknij  ⇒ TUTAJ
Pobieranie zacznie się automatycznie po chwili i nic nie trzeba szukać , ani klikać więcej.

Aby pobrać natychmiast wydajny , bezpłatny ZIP7 w najnowszej wersji na platformę 64 bitową, kliknij  ⇒ TUTAJ
Pobieranie zacznie się automatycznie po chwili i nic nie trzeba szukać , ani klikać więcej.

Pliki skompresowane bezpłatnym 7ZIP, są o 6-7% mniejsze niż np. konkurencyjnym i płatnym WIN RAR !

Drogie i płatne programy do kompresji plików WinZip i WinRAR , łatwo zastąpić bardziej wydajnym i całkowicie darmowym 7ZIP.