Program do odczytu .pdf SUMATRA – Prościej się nie da !

Program SUMATRA do odczytu pdf za darmo.

Sumatra PDF na WIN 10, 8, 7, Vista, XP, Win mobile.

sumatra

Sumatra bez problemu czyta e-booki w formacie PDF, EPUB i MOBI. Najlepszy na telefony , tablety i  nawet stare PC -ty. Najprostszy z możliwych , malutki i najszybszy . Żadnych niepotrzebnych funkcji . Tylko czytanie na PC , tableta , lub komórkę. Polski produkt ,  w polskim języku.

Całkowite przeciwieństwo skomplikowanych Adobe Reader  i  Foxit  Reader , które są dedykowane raczej do najmocniejszych , profesjonalnych zadań , pożerają pamięć, sprawiają duże trudności  w obsłudze i trzeba za nie zapłacić.

Sumatra ma przydatną funkcję zaznaczania i kopiowania tekstu, który szybko można przenieść do edytora typu np. WORD, Writer Open Office, lub notatnika w celu dowolnej edycji.

Wcześniej jednak zobacz jak to wygląda w działaniu.

Program do odczytu pdf , SUMATRA , najszybszy i najmniejszy ze wszystkich.

Jeśli znane programy do obsługi plików pdf , takie ja Adobe Reader , czy Foxit Reader są dla Ciebie zbyt skomplikowane , a strony otwierają się zbyt wolno, to po prostu ich nie używaj. SUMATRA będzie w sam raz, jeśli nie potrzebujesz edycji tekstu i innych zaawansowanych funkcji

Do szybkiego czytania i przeglądania w zupełności wystarczy SUMATRA , prosty i malutki program do odczytu pdf.

Pobierz jednym kliknięciem SUMATRA wersja na PC TUTAJ .To najłatwiejszy w obsłudze  program do odczytu pdf.  Potrzebujesz  czytnik na telefon , lub tableta ?  Kliknij , potrzebuję wersję mobilną TUTAJ.